Wycieczka do Krakowa w ramach projektu "Czekoladowy Kraków"

W ramach projektu „Czekoladowy Kraków” 29 września 2021 r.  uczniowie klas 1-3 naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Krakowa. Odwiedzono Krakowską Manufakturę Czekolady. Było pysznie, słodko i ciekawie! Zwiedzano też najważniejsze miejsca w Krakowie: rynek i Wawel.

Kartki dla Blanki Lipowskiej

Drodzy Uczniowie i Rodzice.

W Zalasowej koło Tuchowa mieszka Blanka Lipowska, która jest bardzo chora. Dziewczynka ma 3 latka i walczy z guzem mózgu. Mimo podjętego leczenia w kraju, lekarze niestety dają jej kilka miesięcy życia. Jedyną szansą jest dla niej leczenie za granią.

20 września Blanka będzie obchodzić 4 urodziny.  Bardzo lubi dostawać kartki. Rodzina dziewczynki wpadła na pomysł, by prosić ludzi dobrej woli o nadsyłanie kartek z życzeniami dla Blanki.  Ponieważ dziewczynka bardzo lubi dinozaury, taką kartką będzie cieszyć się najbardziej. 

Jeżeli macie ochotę okazać trochę dobrego słowa i wysłać kartkę, kierujcie ją na adres:

Blanka Lipowska
ul. Kazimierza Wielkiego 7
33-159 Zalasowa

Cytując słowa cioci Blanki: 'Zróbmy tak, aby listonosz miał pełną torbę kartek urodzinowych dla Blanki”. 

WYBORY OPIEKUNA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

We wrześniu br. w naszej szkole odbyły się wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego, którym została Pani Karolina Koryga. Serdecznie gratulujemy.


AKCJA „NAKRĘTKA”

Rok szkolny 2021/2022 to kolejny rok w którym szkoła uczestniczy w akcji „Nakrętka”. Od 2009 roku zbieramy plastikowe nakrętki dla niepełnosprawnych dzieci, które potrzebują nowych wózków. Obecnie zbieramy nakrętki dla Rafałka. Każdy może przyłączyć się do akcji. Nie bądź obojętny.
Pomóż i TY.

TO NIC NIE KOSZTUJE A MOŻE POMÓC SPEŁNIĆ CZYJEŚ MARZENIA.